Про компанію

Обробка деревини - це насправді дуже трудомісткий процес, який потребує неабиякої зосередженості й фізичної сили. Та цього лише замало: задля уникнення надзвичайних ситуацій на деревообробних підприємствах, робочі місця необхідно оснащувати якісними та надійними інструментами.

ПП «Кіптик» існує саме для того, щоб постачати своїх клієнтів таким якісним обладнанням для деревообробки, як столярні станки, верстати для пагонажу, фрезерні станки, рейсмусні верстати та інше обладнання для деревообробки. На сайті підприємства ви знайдете також й такі популярні інструменти, як пили, фрези, свердла, ножі, наждачки, різну столярну фурнітуру.

Замовляючи верстати у ПП «Кіптик» не потрібно перейматися про укомплектування: наші спеціалісти підберуть необхідні запчастини (фрези, пили, ножі, шліфстрічки та вузли) для вашого інструменту.

Співпраця на пряму з виробниками деревообробного обладнання та запчастин до вітчизняних і зарубіжних інструментів дає нам ряд переваг, якими ми ділимося з нашими клієнтами. Головні з них: гарантія якості замовленого товару та оптимальна ціна для покупця!

Географія діяльності ПП «Кіптик» - деревообробні підприємства по всій Україні. Відповідно, доставка та оплата товару здійснюється за домовленістю з клієнтом.

Механічна обробка дерева, як галузь діяльності, з року в рік набирає обертів. Вдосконалюй своє виробництво разом з ПП «Кіптик» - купуй обладнання для деревообробки на сайті. Ласкаво просимо!

 
 

Пошук по сайту

Шукати
 

Контакти

Деревообробні станки, шліфувальні верстати, столярні станки — ПП "Кіптик"
(основний офіс)

Україна, Волинська, Ковель, вул. Брестська, будинок 208а
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create