Оснащення деревообробного підприємства: про що вам потрібно знати

Підприємці, які займаються деревообробкою, найчастіше стикаються з проблемами фінансування на етапі оснащення робочої бази необхідним обладнанням. У зв'язку з тим, що уся діяльність будується на основі принципу «все своїми руками», то часто економити доводиться саме на техніці. А це - найбільша помилка. Адже деревообробне обладнання повинно бути перш за все безпечним і надійним для людини, яка з ним працює, а також ефективно забезпечувати сам виробничий процес. Відповідно, устаткування, яке володіє усіма потрібними технічними характеристиками, апріорі не може бути дешевим.

Але багато невеликих фірм спекулюють на бажанні підприємця закупити обладнання за нижчою ціною, пропонуючи йому всілякі підробки. В результаті - інструменти неякісно виконують свої функцію, псують матеріали, ламаються, а потім не підлягають ремонту. А всі ці фактори уже є загрозою для здоров'я людини, адже механізм пристроїв має багато гострих деталей, які легко можуть поранити, якщо вийдуть з ладу.

Тому, найперше - перевіряйте фірму, до якої звертаєтесь. Добросовісна компанія завжди надасть всю необхідну інформацію. На сьогодні дуже популярними способом заявити про себе є створення власного сайту або сторінки на соціальній мережі для бізнесу (бізнес-порталі). Тут компанія розміщує усю необхідну для клієнта інформацію про свою діяльність, дає характеристику товарам, відповідає на ваші запитання, а також залишає контакти для зворотного зв'язку. Дуже важливо, аби на сайті було вказано: компанія виробляє чи постачає товар безпосередньо від виробника. Якщо такі дані відсутні, існує вірогідність, що пропоноване обладнання - підробка.

Друге - звертайте увагу на технічні характеристики. Наприклад, вибираючи фрезерний станок по дереву, необхідно акцентувати на такому параметрі, як швидкість обертання фрези. Вибір залежить також від виду, обсягу робіт та від структури матеріалів для обробки. Для виготовлення меблів, наприклад, потрібно обирати габаритний і потужний верстат, а при виготовленні виробів невеликих розмірів можна користуватися легкими і мобільними інструментами.

Третє: прослідкуйте за роботою устаткування, якщо вам, звісно, нададуть таку можливість. Пам'ятайте, що вам підходить тільки надійне обладнання, яке чітко і безперебійно працює, яке має рекомендовані виробником умови використання, а також гарантії на поточне технічне обслуговування. Переконайтеся, що верстат взмозі виконувати увесь список заявлених операцій, особливо, якщо було наголошено, що він комбінований. Адже часто недобросовісні фірми за рахунок рекламних методів впливу, а також за допомогою яскравих картинок і оригінальних описів товару, замасковують усі можливі недоліки пристрою.

Загалом, оце і все, що потрібно знати, обираючи деревообробні верстати для власного підприємства. Оснащуючи робочу базу, не економте на техніці, адже, як кажуть, скупий платить двічі.

ПП «Кіптик» бажає вам не попадатися на безкоштовний сир у мишоловках аферистів, а співпрацювати з добросовісними постачальниками!