Що потрібно знати про рейсмусовий верстат?

Питання обробки деревини є актуальним, оскільки попит на вироби залишається високим. Та й виробництво в нашій країні є досить розвиненим. Це пояснюється значними запасами ділової деревини. Щоб отримати на виході якісні вироби, необхідно подбати про правильну технологію обробки. Для цього використовуються різні види верстатів. Одним із поширених є рейсмусовий верстат. У чому його особливості, спробуємо розібратися.

Верстат рейсмусний являє собою інструмент, за допомогою якого можна здійснити нанесення чітких, рівних ліній. Причому цього можна досягти на будь-якій поверхні, включаючи рельєфну. Цей інструмент фактично замінює лінійку і олівець, при цьому вдається уникнути безліч неточностей і помилок, які можуть виникнути із застосуванням цих приладів. Рейсмус здатний досягти 100% точності, що пояснюється досить гострим лезом.

Особливо корисним буде застосування цього інструменту під час масштабних робіт, адже ним можна обробляти значну кількість дощок різної ширини. Сучасні агрегати дозволяють проводити зміну ножа простіше, що в кінцевому підсумку допомагає здійснювати зрізання стружки потрібних розмірів, а також виставляти необхідну глибину.

Перед початком використання рейсмусового верстата деревина повинна пройти обробку на фуговальному верстаті. Особливо важливо застосовувати таке обладнання в плотницкій сфері, а також у меблевій промисловості.

Складові рейсмусного верстата наступні:
- фрез - являє собою деяке число дуже гострих ножів;
- механізм автоматичної подачі заготовок;
- спеціальний стіл, на якому можна проводити регулювання товщини шару, який знімається.

Зараз досить популярним видом обладнання є фуговально-рейсмусний верстат, який може здійснити дві операції одночасно. Тому для промислових цілей цей вид обладнання буде ідеальним варіантом, так як значно оптимізує виробництво і дозволяє економити час. Фуговально-рейсмусний верстат здатний проводити розкрій дощок після того, як вони пройшли початкову обробку. З його допомогою усуваються нерівності на поверхні. Ще одним позитивним моментом є наявність пристосування для надійної фіксації оброблюваного матеріалу.

Продаж рейсмусових верстатів є одним з напрямків діяльності компанії «Кіптик». Ми пропонуємо якісне обладнання за доступними цінами. Станьте нашим клієнтом, і надалі ви отримаєте можливість доукомплектації ножами, фрезами та іншими запчастинами. Поставляємо виключно оригінальні деталі.