Столярне обладнання: чому потрібно вибрати саме у нас

Деревина – красивий та універсальний матеріал, який легко піддається обробці. Для роботи з деревиною використовуються різноманітні інструменти. Вони надають їй потрібної форми, роблять пази, отвори, шліфують та полірують. Такі вироби мали популярність протягом всієї історії людства. Якщо ще кілька років тому в моді були меблі, двері та інші аксесуари з панелей ДСМ і МДФ, то сьогодні одним з трендів є дерев'яні меблі, вікна, двері та ін. На фоні цього попит почав рости на обладнання для деревообробки.

Одним з видів обладнання для деревообробки є столярне обладнання. Воно характеризується подовженою верхньою частиною. Оскільки стругання вимагає наявності упорів, які фіксують дошки і бруски, столярне обладнання має функціонал для використання затискачів для закріплення заготовок.

На виробництві можливо все, тому стільниця нашого столярного обладнання виготовлена з товстої монолітної деревини. Це набагато вигідніше, адже під час зіткнення з металом на великих обертах столярному обладнанню загрожує поломка фрези або ножа, дерев'яна поверхня лише трішки пошкодиться, залишивши цілим інструмент. Верстат оснащується додатковими ящиками.

Придбати столярне обладнання Ви можете у нашій компанії. Чому саме ми?

• Наша спеціалізація – постачання такого якісного обладнання для деревообробки, як столярні верстати, верстати для пагонажу, фрезерні, рейсмусні верстати тощо.

• Замовляючи обладнання у нас, не потрібно перейматися укомплектуванням, адже наші спеціалісти підберуть необхідні запчастини.

• Ми напряму співпрацюємо з провідними європейськими виробниками деревообробного обладнання та запчастин до зарубіжних та вітчизняних інструментів, чиї імена говорять самі за себе. Це дає нам ряд переваг, якими ми залюбки ділимося з нашими клієнтами!

• Географія нашого підприємства – вся Україна, і доставка товарів здійснюється, відповідно, у будь-який її куточок.


• Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, тому Ви завжди можете зателефонувати за номером, вказаним на сайті, до нашого менеджера. Ми залюбки проконсультуємо Вас з будь-якого питання щодо продукції, умов оплати та доставки.

• Можливе виконання як стандартних, так і індивідуальних проектів. 

За роки роботи на українському ринку ми встигли завоювати довіру тисяч людей. У нас є напрацьована база клієнтів, але це не означає, що ми закриті до співпраці. Будемо тільки раді укладати нові партнерські договори! Постачаємо обладнання як для величезних корпорацій, так і для фірм, які лише почали своє функціонування.

Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!