Токарний верстат по дереву з копіром як один з видів токарних верстатів

Токарні верстати – це спеціалізоване обладнання, яке використовується для виготовлення виробів з дерева. Саме на таких верстатах роблять ніжки для меблів, дверні ручки, балясини для сходів та інші вироби з дерева. Існує безліч моделей сучасних токарних верстатів, а саме:

• Стандартні верстати. Залежно від виробу обробка на такому пристрої здійснюється в спеціальному патроні. 

• Копіювальні. За їх допомогою виготовляють велику кількість однотипних виробів з дерева. Такий варіант є найвигіднішим, адже їх ціна є значно меншою за вартість інших верстатів.

• Фрезерувальні верстати. Робота на таких верстатах відбувається вздовж осі виробу.

• Верстати для кручених канелюр. На таких верстатах здійснюється фігурна нарізка на боках виробів. Можливість одночасної обробки підвищує продуктивність та економить час.

Найпопулярнішим є токарний верстат по дереву з копіром. Такий верстат призначений для обробки дерев'яних виробів, виточування профілів і декоративних деталей. Його характерною особливістю є наявність двох різців. Один служить для обробки круглих заготовок та знімає до 10 мм матеріалу за один прохід. За його допомогою можна робити круглі заготовки різних діаметрів. Другий різець призначений для виточування деталей по копіру. Оригінальне кріплення дає можливість швидко підготувати верстат до роботи. Для виготовлення довгих виробів в комплекті поставки передбачений люнет, який кріпиться на напрямні штанги як опора і виключає прогин заготовки.

Наша компанія – найкраще місце для здійснення покупки деревообробних станків, адже ми створюємо умови, на яких вигідно працювати обом сторонам. Верстати, які люди у нас купують, надалі ми можемо укомплектувати фрезами, пилами, ножами або шліфстрічкою, запасними частинами та вузлами. Співпрацюємо з провідними європейськими фірмами, які постачають оригінальні запчастини до наших деревообробних верстатів. 

Купити токарний верстат по дереву з копіром Ви можете у нас! Ми розуміємо, що деревообробка – надзвичайно трудомісткий процес, який вимагає неабиякої зосередженості та фізичної сили, тому ми і реалізуємо лише якісне обладнання, яке хоча б трішки полегшить весь процес. Географією нашої діяльності є вся Україна, тому ми відправляємо товар в будь-який її куточок такими перевізниками, як "Автолюкс", "Нова Пошта", "Делівері", "Інтайм", "Наш час", "Нічний експрес", "Євроекспрес" або попутним вантажем з приватним перевізником. Ми залюбки надамо безкоштовну консультацію у разі необхідності, якщо Ви зателефонуєте за номером, вказаним на сайті. 

У нас є напрацьована база клієнтів, але це не зупиняє нас від укладання нових партнерських договорів. Співпраця з нами – приємний та легкий досвід, а якість продукції це тільки підтвердить!