Універсальні фрезерні верстати Україна та їх місце серед дерево- та металобробного інструментарію

Створити унікальні предмети декору та меблі, про які давно мріяли, вам допоможе спеціальне обладнання – деревообробні та металообробні верстати.

Саме якісне обладнання є однією з запорук успіху у виготовленні вашого майбутнього виробу. Придбавши такий інструментарій, майстер отримує можливість заощаджувати на покупці меблів, бути впевненим в якості своєї продукції і в перспективі зможе відкрити власне виробництво. Крім того, деревообробне та металообробне обладнання – важлива складова будівельних або ремонтних робіт. Тому рекомендуємо не залишати це питання на самоплин і підійти до вибору свого нового «помічника» з усією відповідальностю.

Щоб не помилитися, слід детально вивчити, яке завдання актуальне для кожного верстата. Для розкрою деревини використовують стрічкові деревообробні верстати. Щоб створити одно- або двохбазову поверхню, використовуючи тільки один прохід, підійде фугувальний верстат. Токарні потрібні для створення особливих форм заготовок, наприклад, циліндричної або форми конуса. Фрезерні верстати з різним розміщенням шпинделя підходять для фрезерування прямо- або криволінійних поверхонь.

Для обробки поверхонь і надання їм певної форми, а також для виточування та виготовлення спеціальних деталей на різних виробництвах широко використовується таке обладнання, як універсальні фрезерні верстати Україна. Саме з цим устаткуванням і пропонуємо сьогодні детальніше ознайомитись.

Фрезерний верстат оснащується столом, який здатний виконувати поворотні рухи. Таке обладнання оснащується одним шпинделем, який розташований в горизонтальному положенні. Застосовується універсальний тип фрезерних верстатів для обробки деталей невеликого розміру і для серійного виробництва конкретних видів деталей. Фрези на таких верстатах можуть використовуватися різні й бувають циліндричної, дискової і кутової форми.

Фреза і є основним елементом, який безпосередньо виконує всі роботи. Саме за допомогою цього елемента й відбувається обробка поверхонь плоского і фасонного характеру. Здебільшого робота всіх верстатів фрезерного типу основана саме на обертанні фрези, закріпленої на спеціальному рухомому шпинделі. Сама ж заготовка робить рух у відповідь, який іменується рухом подачі. Однак він не є головним, а лише допомагає при обробці виробу.

На сьогодні у виробництві використовуються різні типи універсального фрезерного верстата. Найчастіше застосовуються автоматичні апарати для фрезерної обробки, верстати з ручним і напівавтоматичним керуванням. Також верстати можуть працювати за допомогою числового програмного керування. Такі верстати є найбільш модифікованими і стали застосовуватися порівняно недавно. Їх продуктивність і система роботи відрізняються високими характеристиками, однак і вартість таких фрезерних верстатів є вищою, ніж, скажімо, вартість менш автоматизованої техніки.

Загалом ціни на універсальний фрезерний верстат, як і на будь-які інші деревообробні та металообробні верстати, безпосередньо залежать від того, які характеристики має обладнання і якого масштабу роботу здатне виконувати.

Одним із надійних виробників деревообробних, шліфувальних, столярних верстатів в Україні є ПП «Кіптик». Тут можна придбати верстати різних видів (понад 60 одиниць товару), а компанія своєю чергою зможе укомплектувати їх фрезами, пилами, ножами, шліфстрічкою, запасними частинами та вузлами. Звертайтеся!