Чотиристоронній фрезерний верстат: зручна та ефективна обробка пиломатеріалів

Чотиристоронній фрезерний верстат - надійний способ підвищити продуктивність обробки дерева на підприємствах різного профілю. Його використовують для швидкого та точного профілювання пиломатеріалів при виготовленні різних погонажних виробів (віконних і дверних брусів, плінтусів, куточків, лиштв), а також для розкрою дошок на ламелі. З ними можна легко обробляти кожну заготовку окремо, і за рахунок унікального механізму подачі з роликами заготовкам не доводиться проштовхувати попередні.

Такі верстати для фрезерування мають беззаперечні переваги:

• висока продуктивність, особливо у моделей із числово-програмним керуванням: вони дорожчі, але більш практичні та ефективні;
• компактність, яку забезпечує відсутність необхідності використовувати кілька приладів;
• проста конструкція, завдяки якій обладнання легко використовувати та ремонтувати;
• високий рівень безпеки при експлуатації.

Ковельське приватне підприємство «Кіптик» пропонує понад 60 товарних позицій деревообробного обладнання. У каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете нові та вживані, але у хорошому стані чотиристоронні п'ятишпиндельні, шестишпиндельні, десятишпиндельні верстати для ефективного фрезерування деревини, а також деталі до них, від зарубіжних виробників. Ми працюємо з ними безпосередньо, тому можемо гарантувати максимально доступні ціни на устаткування. За потреби ми додамо у комплектацію верстатів фрези, ножі, пили, шліфувальні стрічки, запасні деталі та вузли.

Під час оформлення замовлення ви зможете вибрати зручний для вас спосіб доставки та оплати. Ми здійснюємо доставку по всій території України такими транспортними копаніями, як «Нова Пошта», «Делівері», «Наш Час», «Нічний Експрес» та «Євро-Експрес».

Щоб купити чотиристоронній верстат чи інше деревообробне обладнання у нас, телефонуйте за номером, вказаним у розділі контактної інформації, чи залишіть свій після додавання вибраних товарів у корзину, і ми передзвонимо вам найближчим часом, щоб уточнити деталі покупки. Будемо раді співпрацювати з вами!